Регулювання, що стимулює розвиток, — такою є мета нового напряму спільнодії для учасників Diia.City United.
2 червня провели першу зустріч FinTech Stream, що об’єднала гравців українського фінтеху для синхронізації зусиль та побудови конструктивного діалогу з державою.
Регулярні зустрічі нової серії стануть майданчиком для обміну думками, напрацюваннями, ідеями та системної роботи з регуляторними, євроінтеграційними та іншими законодавчими викликами сектору.
Коротко — про ключові акценти зустрічі:
- Курс на лібералізацію. Базова позиція нашої спілки незмінна: усе, що в Україні може бути спрощено без втрати якості контролю, має бути спрощено. Сьогодні саме регуляторна гнучкість — ключова перевага нашої країни у глобальній конкуренції.
- Співпраця з державою. Спілка продовжує підтримувати системну взаємодію з НБУ, Мінфіном, Мінекономіки, Мінцифри та профільними комітетами Верховної Ради. Ми завжди відкриті до прямого, чесного і часом складного діалогу з державними стейкхолдерами заради захисту інтересів та безперервного розвитку сектору.
- Інновації та бар’єри. Обговорили запуск BNPL-рішень для B2B-сегменту та можливості для здешевлення послуг на ринку України завдяки розвитку iBAN2iBAN платежів. Український бізнес прагне надавати зручні й вигідні сервіси вдома, проте для цього необхідно адаптувати поточне законодавство.
Дякуємо всім, хто долучився до першого FinTech Stream особисто та онлайн.
Далі — експертні обговорення, формалізація спільних ініціатив та системна робота над тим, щоб створити прозоре та справедливе середовище для розвитку та глобального зростання українських технологічних компаній.